sipka laminátové BAZÉNY - lamelové zakrytí bazénů

linka
Lamelové zakrytí bazénu

lamelové zakrytí bazénů

lamelové zakrytí bazénů

lamelové zakrytí bazénů

lamelové zakrytí bazénů

lamelové zakrytí bazénů
Bezpečné zakrytí Vašeho bazénu s vysokou funkční a estetickou hodnotou.

Lamelové zakrytí bazénu představuje alternativu místo klasického zastřešení. Tento bezpečnostní prvek pohledově nenarušuje své okolí, lze jej pořídit za příznivých finančních podmínek, nabízí dobré tepelně-izolační vlatnosti a zajišťuje bezpečnost proti utonutí osob či zvířat v bazénu.

Unikátní konstrukce s ohledem na bezpečnost
Díky unikátní patentované konstrukci lamel, má lamelové zakrytí dostatečnou nosnost, aby bez potíží dokázalo unést váhu dospělého člověka. Plní tedy funkci bezpečnostního prvku proti utonutí a tak bezpečnost malých nerozumných osůbek, jakož i domácích mazlíčků je zaručena.

Tepelně-izolační vlastnosti, ochrana proti vlhkosti
Vzhledem k dvoukomorovému profilu lamel splňuje zakrytí vynikajícím způsobem také funkci tepelně-izolační. Minimalizuje tepelné ztráty vznikající únikem tepla odparem vodní hladinou a díky dvojí komoře i vyzařováním podstatně lépe než lamela jednokomorová.

Vzhled, funkčnost, cenová dostupnost
Lamelové zakrytí bazénu může nalézt uplatnění tam, kde by z estetických důvodů nebyla montáž zastřešení vhodná, také však ale tam, kde jsou zvýšené nároky na bezpečnost a jednoduchou manipulaci. Za příznivějších cenových podmínek oproti ceně klasického zastřešení poskytuje lamelové zakrytí ochranu proti pádu nečistot do bazénu, omezení vzniku tepelných ztrát, zabránění odparu vody, vysokou estetickou hodnotu a plní funkci bezpečnostního prvku proti utonutí.

Uvedená cena je za m2 bez DPH.
  
  Cena 1 570 Kč
linka
Copyright © BALAST s.r.o. všechna práva vyhrazena. MAPA WEBU. WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION ( AS )