sipka laminátové bazény - Proč laminátový bazén od nás?

linka
Výrobě kompozitních - laminátových bazénů se věnujeme již 23let. Máme tedy bohaté zkušenosti s technologií výroby s používanými materiály a s optimálními postupy pro výrobu rodinných bazénů. Jsme přesvědčeni, že naše produkty jsou optimální volbou pro rodinný bazén při zvážení pořizovací ceny, kvality, životnosti, stavební a provozní náročnosti, poskytovaných služeb a zázemí. Věříme, že s našimi produkty budete spokojeni.
 

sipka Kvalita povrchu, barevné provedení

Pro výrobu bazénů používáme pouze nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců. Díky pokročilým technologiím výroby nabízíme celou řadu granitových povrchů bazénů, které jsou vysoce kvalitní, odolné chlorované vodě a jsou vhodné i pro interiérové bazény, kde je počítáno s nepřetržitým provozem. Esteticky jsou tyto povrchy na velmi vysoké úrovni, bazén se může stát nerušícím "přírodním" prvkem zahrady, nebo také její barevnou dominantou. K vlastnosti některých z povrchů patří také vizuální barevná změna vody - kdy voda v napuštěném bazénu není čirá, bezbarvá, ale opticky se jeví jako čirá zabarvená do modra či do modro-zelena. Výsledný efekt je poté jedinečný. Nabízíme také individuální řešení. To znamená, že pokud si nevyberete z naší široké škály barev povrchů, po konzultaci s Vámi, Vám vytvoříme jedinečný povrch na míru Vašim představám. Získáte tak povrch, který odpovídá Vašemu přání s puncem jedinečnosti.
 
Laminátové bazény a příslušenství, zastřešení, lamelové zakrytí, Balast s.r.o. Liberec. - laminátové bazény

sipka Vybavenost bazénu

K bazénům nabízíme širokou vybavenost pro možnost aktivního odpočinku, relaxace a rehabilitace. K standardní výbavě bazénu patří osvětlení, kdy je možná instalace barevných LED světel či klasického halogenového osvětlení. Perličkové schody Vám v prostoru schodiště zajistí příjemnou relaxaci prostřednictvím bublinkové lázně. Pro aktivní plavání může být bazén vybaven zabudovaným protiproudem, pro možnosti rehabilitace a cvičení pak řadou masážních trysek, pomocných madel atd. Vše je navrhováno na míru právě Vašim potřebám.
 
Laminátové bazény a příslušenství, zastřešení, lamelové zakrytí, Balast s.r.o. Liberec. - laminátové bazény
 

sipka Tepelná izolace, zastřešení, ohřev bazénové vody

Bez příjemně teplé vody si těžko dokážeme představit plnohodnotné využití bazénu. Pro splnění tohoto požadavku musí být bazén v první řádě perfektně tepelně izolován bez čehož by bylo téměř nemožné teplou vodu v bazénu udržet. Optimální je také bazén zastřešit, či zakrývat k tomu určenou plachtou a zvážit možnosti ohřevu vody. Bazény tepelně izolujeme nástřikem nenasákavé, tvrdé polyuretanové pěny, která je aplikována na těleso bazénu až po jeho osazení požadovanými komponenty (světla, trysky, ....) - vše probíhá v našich výrobních prostorách. Jedná se o ideální řešení, neboť tato pěna má výborné tepelně izolační vlastnosti, je aplikována nástřikem, čili na bazénu je izolace bez jakýchkoliv spojů, spár a nevznikají tak nežádoucí tepelné mosty. Tvrdá polyuretanová pěna také vyztužuje konstrukci bazénu a chrání jí včetně instalovaného příslušenství proti možnému poškození při zásypu bazénu.
 
Laminátové bazény a příslušenství, zastřešení, lamelové zakrytí, Balast s.r.o. Liberec. - laminátové bazény
 

sipka Zabudování bazénu

Nenáročnost stavebních prací patří jistě k přednostem našich bazénů. Vše se snažíme dělat tak, abychom Vás při přípravách na instalaci bazénu co nejméně zatížili. Pokud si budete přát, zařídíme pro Vás dodávku bazénu tzv. na klíč. Budete-li sami zajišťovat stavební práce, jistě to s naší pomocí snadno zvládnete. A jaká stavební připravenost je vlastně potřeba? Stačí vyhloubit výkop odpovídající velikosti jen o málo větší než samotný bazén. Bazén je již zkompletován v našich dílnách, k Vám tedy přijede kompletně osazen veškerým požadovaným příslušenstvím, zaizolován polyuretanovou pěnou. Okolo bazénu se tedy již při montáži nikdo nepohybuje, výkop proto stačí provést opravdu jen o málo větší než je samotný bazén. Dno výkopu je nutné vybetonovat, abychom dosáhli rovné a únosné plochy pro usazení bazénu. Díky vysoké pevnosti a tuhosti konstrukce bazénu stačí stěny za současného napouštění vodou obsypat zeminou.

Laminátové bazény a příslušenství, zastřešení, lamelové zakrytí, Balast s.r.o. Liberec. - laminátové bazény
 

sipka Individuální řešení, servisní služby, péče o zákazníka

U realizace bazénu se vše snažíme přizpůsobit individuelně Vašim potřebám tak, aby Vám výsledek naší práce co nejvíce vyhovoval a splnil Vaše představy. Prodejem bazénu však náš zájem o Vás zdaleka nekončí. Samozřejmostí je i poprodejní péče, budeme Vám nadále partnerem, pokud budete cokoliv ohledně bazénu potřebovat. Zajišťujeme komplexní servisní služby jako např. zazimování a odzimování bazénu, zajištění servisu na veškerou prodávanou technologii, atd. ... Jsme na trhu již 23let a proto věříme, že Vám budeme partnerem, na kterého se budete moc i po letech od realizace vždy spolehnout. Pokud tedy o pořízení bazénu uvažujete, budeme rádi pokud se přijdete seznámit s naší nabídkou.
 
linka
Copyright © BALAST s.r.o. všechna práva vyhrazena. MAPA WEBU. WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION ( AS )